Направени со нутритивно богати и полновредни состојки

Нашата дефиниција за сладост со витални состојки и бавно ослободување на енергија. Сирови, Вегански, без глутен, полни со витамини, ензими, омега-3, и омега-6 есенцијални масни киселини.

Cocoa Bar

Какао

Сладост која не потсетува на детството кога јадевме чоколадо, но сега со активирани семиња, бадеми и урми.

Coconut Bar

Кокос

Едноставно и моќно: Кокос и активирани семки.

Lavender Bar

Лаванда

Нежен и смирувачки вкус од цветови на лаванда, со урми и активирани семиња.

Melissa Bar

Маточина

Деликатниот вкус на маточина е помешан со урми, лен и активирани семиња.

Mint Bar

Мента

Освежувачки, познат и неодолив вкус помешан со урми, сончоглед и активирани семиња.

Spirulina Bar

Спирулина

Нутритивно богатата спирулина е споена со урми, јатки и активирани семиња.