Создадовме сирови крекери за вас


Кликерите се идеална храна за Вашето секојдневие.
Сировите и полни со живот крекери Ви даваат Вистински здрава исхрана
без да изгубите драгоцено време.

За доручек,
ручек и вечера
одлични!

Seed of Life Crackers, Cumin and Cashews

Ким и индиски ореви

Егзотичноста на куркумата споена со нежно кремастиот вкус од индискиот орев, зачинет со ароматичноста на кимот, го прави овој производ уникатен по квалитет.

со љубов
Seed of Life Crackers, Pepper and Pumpkin Seeds

Пиперка и тиква

Пикантно лути, избалансирани со семки од тиква и сончоглед. Ориенталниот вкус од кимот Ви ја дава богатата ароматична завршница.

добро здравје
Seed of Life Crackers, Almonds and Rosemary

Бадем и рузмаин

Замислете крцкав бадем, со освежителен вкус на рузмарин. На ова додадете го богатството од Омега-3 во ленененото семе и… ги добивате вкусните и здрави КЛИКЕРИ.

одлична меморија
  • Без млеко
  • Без квасец
  • Без глутен
  • Без брашно
  • Без транс масти
  • Без шеќер
  • Без вештачки бои
  • Без вештачки ароми
  • Без конзерванси